Liove form Vegex powstał w wyniku wieloletniego doświadczenia marki Vegex w pracy nad produkcją zdrowej żywności. Nasza tradycja sięga lat siedemdziesiątych. Dzięki pasji i dbałości o najwyższą jakość produkcji, w ciągu kilku lat staliśmy się jednym z największych eksporterów pomidorów z Polski do Wielkiej Brytanii i innych krajów Europy. W uprawie łączymy naturę z nowoczesnością. Rośliny zapylają trzmiele. Szkodniki są zwalczane przez żywe organizmy. Cały proces opiera się na technologii. Nasze owoce charakteryzują się dużą soczystością, a ich jakość kontrolowana jest na każdym etapie produkcji od upraw poprzez zbiór, magazynowanie i wysyłkę.

Pomidory to nie jedyna nasza pasja. Od kilku lat specjalizujemy się również w uprawie borówki amerykańskiej, która z uwagi na swoje walory smakowe i wartości odżywcze, stała się naszym flagowym produktem eksportowym, z którego jesteśmy szczególnie dumni.

Ponieważ produkcja świeżych owoców oraz warzyw ma charakter sezonowy, postanowiliśmy znaleźć sposób, który pozwoli na wytwarzanie zdrowej i pełnowartościowej żywności przez cały rok. Z pomocą przyszła nauka i proces liofilizacji, dzięki którym powstała marka Liove, oferująca pyszne, zdrowe posiłki i przekąski (składające się między innymi z dojrzałych owoców czy warzyw), gotowe do spożycia o każdej porze roku.